Eksperci AMS na konferencjach

Eksperci AMS na konferencjach

W marcu br. odbyła się V edycja Smart City Forum - forum wymiany opinii i doświadczeń dotyczących rozwoju inteligentnych miast w Polsce. Prezes Zarządu AMS – Marek Kuzaka wziął udział w panelu, w którym poruszana była m.in. tematyka mobilności miejskiej. 

18_Smart City Forum.png

18_Smart City Forum1.png
Zdjęcia dzięki uprzejmości MMC POLSKA.

W czerwcu br. w Gdyni odbyła się druga edycja międzynarodowej konferencji urbanistów „Dynamika Miasta”. Wydarzenie miało formę debat tematycznych. Podczas jednej z nich w bloku Miasta przyszłości" Waldemar Kruk - Business Solutions Advisor w AMS opowiadał o podejściu smart" w opisie użytkownika miasta.

18_TUP1.jpg

18_TUP.jpg

W lipcu również w Gdyni odbył się coroczny festiwal prezentujący najnowsze tendencje i dobre praktyki z zakresu projektowania - Gdynia Design Days 2017. Tegoroczna edycja dotyczyła „Designu językiem Biznesu” i łączyła przedsiębiorców i projektantów, którzy jednym językiem rozmawiali o wspólnych celach i wyzwaniach rynkowych. Wykład na temat „Design w procesie sprzedaży – zaprojektuj narzędzia” poprowadziła Dorota Cetnarska, Marketing & Research Advisor w AMS.

Archiwum

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x