Piller działa!

Piller działa!

W ramach projektu Akademia KMD - nasza Fundacja Akademia Integracji wspólnie z duńską firmą informatyczna KMD Poland i studentami z Warszawy i Lublina, stworzyła aplikację mobilną Piller służącą do przypominania użytkownikowi o przyjmowaniu leków.
Warsztaty odbywały się cyklicznie w siedzibie firmy KMD Poland. Fundacja Akademia Integracji wspierała prace głosem doradczym. Całość wykładów została nagrana oraz udostępniona na oficjalnym profilu „Fundacja Akademia Integracji” na Youtube.

Aplikacja Piller jest intuicyjna, prosta w obsłudze i bezpłatna. W wirtualnej karcie medycznej dodajemy ręcznie nazwę leku i jego zdjęcie, lub skanujemy jego kod kreskowy by pobrać informacje o nim z bazy leków. Następnie ustalamy dawkowanie i dni lub godziny przyjmowania.

Zachęcamy do pobrania Pillera z Google Play i podzielenia się informacją o aplikacji ze znajomymi.

Jeżeli chcecie spotkać się z Mistrzem Świata i Europy w Szpadzie, Fundacja Akademia Integracji zaprasza szkoły specjalne i integracyjne do wzięcia udziału w ciekawych projektach - Udowodnij, że potrafisz i Trenuj z Mistrzem. Projekty Fundacji możecie obserwować również na Facebooku.

Archiwum

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x