Wow! To film „Mumia” z efektem animacji na plakacie!

Wow! To film „Mumia” z efektem animacji na plakacie!

Nie, to nie ekrany LCD w wiatach :) To kampania filmu „Mumia” wykorzystująca druk soczewkowy z efektem animacji na naszych citylightach w wiatach przystankowych!  

Jeżeli chcecie zrealizować z nami niestandardową kampanię, zapraszamy do kontaktu z Anią Sobczyk, Product Managerem w AMS, mail: a.sobczyk@ams.com.pl.
Posłuchaj Bruno Mars ...

Posłuchaj Bruno Mars ...

W maju br. na warszawskich przystankach można było posłuchać ostatniego singla Bruno Mars That's what i like" czekając na autobus   

Można było też tańczyć
Zobaczcie jak Lena dobrze bawi się na przystanku.

... Harry Styles ...

... Harry Styles ...

Promocja debiutanckiej płyty Harry Styles to niezwykła kampania OOH. Czekając na przystanku można było posłuchać najnowszego singla artysty. Pod warunkiem, że nie zapomnieliście wziąć ze sobą słuchawek
... i Lorde na przystanku

... i Lorde na przystanku

16 czerwca br. premierę miała nowa płyta Lorde. Z tej okazji Universal Music Polska przeprowadził konkurs na naszych przystankach. Wystarczyło odnaleźć 4 wiaty przystankowe w Warszawie z plakatami Lorde i zrobić im zdjęcia oraz zamieść krótką recenzję jednej z piosenek z albumu "Melodrama". Zwycięzca otrzymał półroczny abonament w Spotify!

Można było połączyć przyjemne z pożytecznym i posłuchać fragmentów najnowszej płyty artystki na przystankach. Warto, bo ten krążek uważany jest za jedną z najlepszych płyt roku!

Jeżeli chcecie zrealizować z nami niestandardową kampanię, zapraszamy do kontaktu z Anią Sobczyk, Product Managerem w AMS, mail: a.sobczyk@ams.com.pl.
AMS City Tracker – nowe narzędzie – wizualizacja oferty autobusowej

AMS City Tracker – nowe narzędzie – wizualizacja oferty autobusowej

Reklama tranzytowa to reklama wykorzystująca środki transportu, a w szczególności pojazdy komunikacji miejskiej. W ostatnich latach przeżywa dynamiczny rozwój, który niezaprzeczalnie zawdzięcza swym walorom.

Komunikaty na autobusach i tramwajach docierają w miejsca niedostępne dla innych form reklamy – to na przykład zabytkowe, historyczne części miast. Są atrakcyjne dla reklamodawców, ale podaż nośników reklamowych jest w ich obrębie istotnie ograniczona. W każdym mieście znajdziemy ważne z punktu widzenia przebywającej tam widowni ulice czy wręcz całe kwartały, w których jedyną możliwą formą reklamy jest ekspozycja na środkach komunikacji publicznej. Naturalna tendencja do ograniczania formatów OOH w centrach miast dodatkowo powoduje, że zainteresowanie tą formą reklamy wzrasta.

Przemieszczanie się reklamy pozwala zachować na długo efekt świeżości – konsument widzi ją za każdym razem w innym miejscu i w innych okolicznościach. Ten walor doceniają zwłaszcza marki, które potrzebują długotrwałej kampanii, w której wysoka trwałość materiału reklamowego oraz brak stałego miejsca w przestrzeni miejskiej świetnie się sprawdzają.

Jednak największa zaleta reklamy na autobusach – bycie w ciągłym ruchu – okazał się również jej największą trudnością. Klientom przyzwyczajonym do form stacjonarnych brak możliwości zobaczenia „gdzie będzie moja reklama”, sprawiał trudność. Bo jak pokazać reklamę w ruchu zanim się ją wykupi?

Rozwiązanie przyniósł AMS City Tracker – zaawansowane narzędzie umożliwiające prezentację na mapie zasięgu terytorialnego oferowanej w AMS kampanii autobusowej. Przesyłany mailem link przenosi klienta do wizualizacji proponowanej dla niego kampanii. Na mapie może obejrzeć trasy reklamy, listę zajezdni, czy linie autobusowe. Może zdecydować o liczbie nośników biorących udział w kampanii, a następnie sprawdzić, jak zmieniły się jej wskaźniki, m.in. dzienna liczba przejechanych kilometrów czy share of voice kampanii. Na koniec jednym kliknięciem zatwierdza kształt kampanii, który w trybie online przesyłany jest do AMS.

AMS City Tracker to odpowiedź na zmieniający się rynek i wyjście naprzeciw potrzebom klientów. To ułatwiona i przyspieszona komunikacja w zakresie planowania kampanii autobusowych – dostępna od zaraz i online.

Dorota Cetnarska, Marketing & Research Advisor w AMS

Poznaj AMS City Tracker. Aby założyć konto, skontaktuj się ze swoim handlowcem.
Twoja kampania autobusowa w 3 krokach. Zobacz!

Twoja kampania autobusowa w 3 krokach. Zobacz!

Perfumy Chanel na nośnikach Premium Citylight

Perfumy Chanel na nośnikach Premium Citylight

Kampania Chanel pięknie prezentowała się na ulicach. Taki produkt nie mógł pojawić się na innych nośnikach niż te z segmentu premium :)

18_chanel1.jpg
Przystanek: Literatura

Przystanek: Literatura

AMS jako partner programu Kraków Miasto Literatury UNESCO jest współorganizatorem projektu Przystanek: Literatura. Na ulicach Krakowa pojawiły się multimedialne Przystanki Literackie, które przybliżają pasażerom ważne postaci pisarzy związanych z miastem. W ramach akcji, na pół roku wyłączyliśmy ze sprzedaży 6 wiat przystankowych, przygotowaliśmy folie, którymi okleiliśmy szyby i wiaty w całości, a dzięki drukowi soczewkowemu uzyskaliśmy specjalne efekty – głębi i animacji na statycznym layoucie. W kolejnych etapach dodamy m.in. urządzenia mp3, za pomocą których będzie można poznać literackiego twórcę oraz działania z obszaru aromamarketingu.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu na ten temat. O projekcie opowiada Renata Żurek - Dyrektor Oddziału Regionalnego w AMS.

18_Przystanki literackie_fot. Hasenien Dousery www.blackshadowstudio.com.jpg

18_Przystanki literackie_fot. Hasenien Dousery www.blackshadowstudio.com (1).jpg

18_Przystanki literackie_fot. Hasenien Dousery www.blackshadowstudio.com (2).jpg

fot. Hasenien Dousery www.blackshadowstudio.com
Wiata „bramka” od AMS przed Stadionem Miejskim w Gdyni

Wiata „bramka” od AMS przed Stadionem Miejskim w Gdyni

W Gdyni przed Stadionem Miejskim postawiliśmy naszą nową, kontekstową wiatę przystankową. Wiata przypomina bramkę piłkarską. Szyby wiaty zostały pokryte nadrukiem imitującym siatkę bramki. Siedzenia – zaprojektowane na wzór ławek stadionowych w żółto–niebieskich kolorach – nawiązują do barw klubu Arka Gdynia. Całość idealnie wkomponowuje się w otoczenie i podkreśla kontekst miejsca.

Na zdjęciu: Wojciech Szczurek – prezydent Gdyni (w środku), Wojciech Pertkiewicz – prezes klubu Arka-Gdynia, Przemysław Trytko, Tadeusz Socha, Damian Zbozień i Luka Zarandia – zawodnicy Arki.


Nowe BMW serii 5 na Dynamic Backlight od AMS

Nowe BMW serii 5 na Dynamic Backlight od AMS

Nowe BMW serii 5 w wersji plug-in hybrid robi wrażenie nie tylko na fanach motoryzacji  Kampanię na Dynamic Backlight można było oglądać na wiosnę tego roku.

Dynamic Backlight to nowe systemowe rozwiązanie, które polega na dynamicznej prezentacji obrazu na nośnikach typu backlight 6x3m, dającej efekt „gifowej animacji”.

Zobaczcie też jak prezentowały się "dynamiczne backlighty" w kampanii „Godzina dla Ziemi"

Jeżeli chcecie zrealizować z nami niestandardową kampanię, zapraszamy do kontaktu z Anią Sobczyk, Product Managerem w AMS, mail: a.sobczyk@ams.com.pl.
Opinia AMS w sprawie projektu uchwały krajobrazowej w Warszawie

Opinia AMS w sprawie projektu uchwały krajobrazowej w Warszawie

18_opinia.png

W dniu 5 czerwca 2017 roku został zaprezentowany publicznie projekt Uchwały Rady Miasta st. Warszawy w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, będący skutkiem obowiązującej od 11 września 2015 roku tzw. Ustawy krajobrazowej. Oceniając zapisy tego projektu i zawężając tę ocenę tylko do części reklamowej, warto wskazać zarówno na pozytywne, jak i negatywne strony proponowanych rozwiązań.

Pozytywnie oceniamy przywrócenie, zlikwidowanej przez Miasto po 2006 roku, możliwości umieszczania reklam o powierzchni ekspozycyjnej ponad 3 m² w pasach drogi. Cieszy nas też obszerne zajęcie się tematyką szyldów. W nomenklaturze ustawy krajobrazowej szyld to każda reklama i informacja dotycząca działalności prowadzonej na danej nieruchomości. A więc zarówno tabliczka z nazwą i adresem (takie jest też potoczne rozumienie szyldu), jak i wielki neon centrum handlowego. Według naszych analiz reklamy będące szyldami stanowią od 60 do 80% reklam w ogóle. I to one w największym stopniu odpowiadają za wizualny chaos. Trzecim pozytywem jest przyjęcie koncepcji ciągów komunikacyjnych jako miejsc dedykowanych reklamie.

Na tym jednak pozytywne aspekty proponowanych rozwiązań kończą się. Już konkretne opisanie ciągów komunikacyjnych wyklucza z nich bardzo wiele istotnych warszawskich ulic. Innym poważnym problemem jest ograniczenie dopuszczalnego formatu reklamy wolnostojącej na całym obszarze miasta do 18 m². Uchwała nie stawia też wymagań materiałowych, które dla estetyki miasta są bardzo istotne. Ważne jest, czy będziemy mieli do czynienia z nowoczesnymi, wykonanymi z wysokiej jakości materiałów nośnikami reklamowymi, czy też z wykonanymi naprędce i najtaniej tablicami. Uchwała istotnie ogranicza również stosowanie technologii cyfrowej, kompletnie ignorując światowe trendy w tym zakresie.

Jesteśmy przekonani, że uchwała w tej formie nie spełni pokładanych w niej nadziei. Jak pokazuje doświadczenie ostatnich lat, rygorystyczne regulacje przynoszą skutek odwrotny do zamierzonego – likwidacja reklam w pasie drogi i na terenach miejskich przyczyniła się do ponadnormatywnego wzrostu liczby reklam na terenach prywatnych i budowania konstrukcji tymczasowych przez firmy „bez adresu”. Nie można też abstrahować od aspektów ekonomicznych proponowanych zmian. Podmioty zajmujące się profesjonalnie reklamą powinny mieć zagwarantowaną realną możliwość dostosowania się do nowych zasad gry. Wierzymy, że władze to zrozumieją i że ostateczna wersja uchwały będzie uwzględniała zarówno wymogi ładu przestrzennego, jak i zasady społecznej gospodarki rynkowej.
Wiaty przystankowe AMS nagrodzone na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach

Wiaty przystankowe AMS nagrodzone na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach

Nasze warszawskie wiaty przystankowe zostały nagrodzone na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach! 🏆 Znalazły się w gronie 10 najlepszych przedsięwzięć partnerstwa publiczno - prywatnego (PPP). Dzięki takiej współpracy miasto nie wydaje na wiaty dla mieszkańców ani złotówki, bo całość inwestycji finansuje AMS. W zamian, jako operator systemu wiat, możemy oferować na tych wiatach reklamę. Wyboru TOP 10 inwestycji dokonała Rada Konsultacyjna pod przewodnictwem Andrzeja Dery, sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta RP.

18_nagroda.jpg

Więcej można przeczytać na stronie ams.com.pl
Galeria Plakatu AMS oraz Fundacja Akademia Integracji w raporcie Odpowiedzialny biznes w Polsce 2016. Dobre praktyki

Galeria Plakatu AMS oraz Fundacja Akademia Integracji w raporcie "Odpowiedzialny biznes w Polsce 2016. Dobre praktyki"

Miło nam ogłosić, że dwie nasze inicjatywy Galeria Plakatu AMS oraz Fundacja Akademia Integracji zostały docenione i zaprezentowane w Raporcie "Odpowiedzialny biznes w Polsce 2016. Dobre praktyki", a także w internetowej bazie dobrych praktyk (odpowiedzialnybiznes.pl/dobre-praktyki). Brawo my :)

18_Raport Dobrych Praktych_Galeria1.png

18_Raport Dobrych Praktych_Fundacja1.png

Życzenia od AMS dla Mistrza

Życzenia od AMS dla Mistrza

Z okazji 40-lecia działalności artystycznej Andrzeja Pągowskiego wspólnie z OOH magazine przygotowaliśmy specjalne wielkoformatowe życzenia :)

18_zyczenia1.jpg

Zobaczcie jak Mistrz Pągowski świętuje na billboardach 40-lecie pracy.
Eksperci AMS na konferencjach

Eksperci AMS na konferencjach

W marcu br. odbyła się V edycja Smart City Forum - forum wymiany opinii i doświadczeń dotyczących rozwoju inteligentnych miast w Polsce. Prezes Zarządu AMS – Marek Kuzaka wziął udział w panelu, w którym poruszana była m.in. tematyka mobilności miejskiej. 

18_Smart City Forum.png

18_Smart City Forum1.png
Zdjęcia dzięki uprzejmości MMC POLSKA.

W czerwcu br. w Gdyni odbyła się druga edycja międzynarodowej konferencji urbanistów „Dynamika Miasta”. Wydarzenie miało formę debat tematycznych. Podczas jednej z nich w bloku Miasta przyszłości" Waldemar Kruk - Business Solutions Advisor w AMS opowiadał o podejściu smart" w opisie użytkownika miasta.

18_TUP1.jpg

18_TUP.jpg

W lipcu również w Gdyni odbył się coroczny festiwal prezentujący najnowsze tendencje i dobre praktyki z zakresu projektowania - Gdynia Design Days 2017. Tegoroczna edycja dotyczyła „Designu językiem Biznesu” i łączyła przedsiębiorców i projektantów, którzy jednym językiem rozmawiali o wspólnych celach i wyzwaniach rynkowych. Wykład na temat „Design w procesie sprzedaży – zaprojektuj narzędzia” poprowadziła Dorota Cetnarska, Marketing & Research Advisor w AMS.
3 miesiące startów za nami

3 miesiące startów za nami

AMS Sports Team działa zaledwie 3 miesiące, a już ma na koncie wiele znakomitych startów i zwycięstw.

Biegamy 🏃, żeglujemy, uprawiamy lekkoatletykę, zjeżdżamy na nartach i snowboardzie 🏂, gramy w piłkę nożną ⚽ i tenisa 🎾 - ze znakomitymi rezultatami! Aż 13 razy członkowie ekipy AMS Sports Team stawali na podium ❗❗❗

Do naszej drużyny AMS Sports Team należą:
Tomasz Adamowicz
Jarosław Andrzejewski
Tomasz Bachan
Filip Dworczak
Robert Fedorowicz
Arek Gawlak
Jacek Górowski
Jarosław Jerzak
Magdalena Karlewska
Tomasz Kędziora
Nikodem Kotowski
Anna Lassota
Paweł Lendzion
Krzysztof Ławicki
Tomasz Łyko
Paweł Matysiak
Witold Misztela
Michał Mróz
Urszula Pawlak
Ernest Pieniak
Monika Sakowska
Marcin Siemko
Patrycja Skóra
Ania Sobczyk
Katarzyna Sobolewska
Maciej Waszczuk
Aneta Wawrzyniak

AMS Sports Team rulez 💪
C.D.N. 

Archiwum

Spis treści

Wow! To film „Mumia” z efektem animacji na plakacie!

Posłuchaj Bruno Mars ...

... Harry Styles ...

... i Lorde na przystanku

AMS City Tracker – nowe narzędzie – wizualizacja oferty autobusowej

Twoja kampania autobusowa w 3 krokach. Zobacz!

Perfumy Chanel na nośnikach Premium Citylight

Przystanek: Literatura

Wiata „bramka” od AMS przed Stadionem Miejskim w Gdyni

Nowe BMW serii 5 na Dynamic Backlight od AMS

Opinia AMS w sprawie projektu uchwały krajobrazowej w Warszawie

Wiaty przystankowe AMS nagrodzone na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach

Galeria Plakatu AMS oraz Fundacja Akademia Integracji w raporcie "Odpowiedzialny biznes w Polsce 2016. Dobre praktyki"

Życzenia od AMS dla Mistrza

Eksperci AMS na konferencjach

3 miesiące startów za nami

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x