Dynamic Backlight w natarciu

Dynamic Backlight w natarciu

Dynamic Backlight to prawdziwy król jesiennych wieczorów. Dynamiczny, zwracający uwagę i świetnie wyglądający. Poniżej kampanie firm, które tej jesieni postawiły własnie na niego.

Opel Insignia

Nowy Opel Insignia i jego rewolucyjne matrycowe reflektory LED IntelliLux świetnie prezentują się na nośnikach reklamowych Dynamic Backlight - rozświetlając mrok jesiennych wieczorów.Mazda

Jak najlepiej wykorzystać możliwości Dynamic Backlight? Wie o tym dobrze Mazda. Kampania Mazdy CX-5 naprawdę robi wrażenie. Sekwencja obrazów przyciąga uwagę, szczególnie po zmierzchu tworząc efekt ruchu nieosiągalny dotąd na statycznym plakacie.IKEA

„Niech żyje dom” to najnowsza kampania reklamowa IKEA. Jak widać na reklamie outdoorowej, dom rzeczywiście ożywa - a to wszystko dzięki możliwościom Dynamic Backlight!Dynamic Backlight polega na dynamicznej prezentacji obrazu na nośnikach typu backlight 6x3m, dającej efekt „gifowej animacji”. Więcej o tym rozwiązaniu przeczytacie TUTAJ

Podobne realizacje z użyciem Dynamic Dynamic Backlight:

W sprawie oferty Dynamic Backlight skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.
Grand Kitchen

Grand Kitchen

Reklama nie musi być nudna! Aranżacja z zastawy stołowej zamiast tradycyjnego plakatu? Tak reklamuje się Grand Kitchen - nowo otarta strefa restauracyjna w warszawskiej Arkadii.

19-gkarkadia.gif

Jeżeli chcecie zrealizować z nami niestandardową kampanię, zapraszamy do kontaktu z Anią Sobczyk, Product Managerem w AMS, mail:
a.sobczyk@ams.com.pl.
Niezwykła reklama Aquanet

Niezwykła reklama Aquanet

Dobre akcje społeczne warto reklamować w wyjątkowy sposób. W Poznaniu powstała niestandardowa wiata przystankowa promująca wśród mieszkańców picie wody z kranu. 

Zleceniodawcą kampanii jest Aquanet Poznań, który dba o edukowanie mieszkańców na temat korzyści płynących z picia kranówki. Warto przyjrzeć się bliżej zarówno reklamie jak i samej akcji!


19-anet.png

Jeżeli chcecie zrealizować z nami niestandardową kampanię, zapraszamy do kontaktu z Anią Sobczyk, Product Managerem w AMS, mail: a.sobczyk@ams.com.pl.

Różne oblicza druku

Różne oblicza druku

Odpowiedni druk potrafi całkowicie zmienić kreację reklamową. Warto postawić na element zaskoczenia i wykorzystać jego możliwości. Poniżej kampanie reklamowe ostatnich miesięcy, które postawiły na ciekawe efekty wizualne.

Druk soczewkowy w promocji wystawy "Utrata równowagi"

Sztuka i reklama potrafią poruszyć! I dosłownie i w przenośni. Zobaczcie jak Centrum Sztuki Współczesnej wykorzystało druk soczewkowy w swojej kampanii. 

19-utratarownowagi.gif

Druk soczewkowy w kampanii FTI

Efekt druku soczewkowego na tym plakacie szybko nas przeniesie z Warszawy do Nowego Jorku lub Szanghaju!Druk lustrzany dla Małopolskiego Festiwalu Smaku

Jeżeli chcemy zaangażować odbiorców, warto postawić na druk lustrzany. W kampanii reklamowej Małopolskiego Festiwalu Smaku, oczekujący na autobus mogli przymierzyć czapkę kucharską.

19-kregismaku.jpg

Jeżeli chcecie zrealizować z nami niestandardową kampanię, zapraszamy do kontaktu z Anią Sobczyk, Product Managerem w AMS, mail: a.sobczyk@ams.com.pl.


Pieniądze na wyciągnięcie ręki

Pieniądze na wyciągnięcie ręki

Pieniądze na wyciągniecie ręki? Tak, to możliwie. Zobaczcie jak kreacja reklamowa banku Credit Agricole z przestrzennymi monetami wygląda na naszych nośnikach. Agencja: Havas Media

Credit-Agricole.gif

Jeżeli chcecie zrealizować z nami niestandardową kampanię, zapraszamy do kontaktu z Anią Sobczyk, Product Managerem w AMS, mail: a.sobczyk@ams.com.pl.
AMS dla Poznania

AMS dla Poznania

1,5 roku rozmów, projektowania i planowania przestrzennego zaowocowało wybudowaniem 5 nowych, estetycznych wiat przystankowych w centrum Poznania na ul. Królowej Jadwigi. Zastąpiły one dotychczasowe stalowe wiaty, które niewspółgrały z estetyką przestrzeni miejskiej.

19-wiatapoznan3.jpg

Projekt powstał we współpracy z Miastem Poznań oraz Piotrem Libickim - Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Poznania ds. Estetyki Miasta. Nowe wiaty przystankowe, można zobaczyć już w kilku lokalizacjach.


19-wiatapoznan.jpg

Wiaty premium o nazwie „ Warta ” zostały wybudowane przez AMS przy współpracy z firmą Tejbrant.
Po bilety do pawilonu!

Po bilety do pawilonu!

Kupno biletu w miłych okolicznościach przyrody? Tak, to możliwe. W Gdyni przy al. Topolowej w okolicach Skweru Kościuszki postawiliśmy sezonowy pawilon. Zleceniodawca projektu - miasto Gdynia udostępnił pawilon firmie Stena Line - która zaaranżowała go na salon sprzedaży biletów na promy oraz punkt informacyjny.

19_kontenergdynia.jpg

AMS z chęcią realizuje nie tylko kampanie reklamowe, ale także designerskie projekty dla miast.  To już druga w tym roku realizacja tego typu - poprzednio zbudowaliśmy wiatę "bramkę" pod stadionem miejskim w Gdyni.
Zdobądź zniżkę na przystanku

Zdobądź zniżkę na przystanku

Ciekawą kampanię zrealizowaliśmy dla Instytutu Francuskiego w Warszawie - dzięki reklamie na przystanku z dostępem do Wi-Fi można było zdobyć zniżkę na kurs językowy. Jak to działa, zobaczcie powyżej na filmie.

19-instytutfrancuski.jpg

Oferta Free Wi-Fi na przystankach jest coraz bardziej popularna wśród mieszkańców:

  • 300 tys. unikalnych użytkowników
  • 27 tys. wejść miesięcznie
  • średnio w internecie użytkownik spędza 4 minuty.

W sprawie oferty Free Wi-FI skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.
Przystanek AMS jak witryna sklepu

Przystanek AMS jak witryna sklepu

W kampanii „adidas Women Must Haves” Ewa Chodakowska udowadnia, że do odnoszenia sportowych sukcesów wystarczą sukcesy wystarczą - determinacja i sportowy strój. Jednym z elementów projektu były specjalnie przygotowane wiaty przystankowe, w których gabloty przypominały witryny sklepu adidas.

To kolejna tego typu realizacja dla firmy adidas. Poprzednia reklamowała Buty ZX Flux.

Jeżeli chcecie zrealizować z nami niestandardową kampanię, zapraszamy do kontaktu z Anią Sobczyk, Product Managerem w AMS, mail: a.sobczyk@ams.com.pl.
 Mango - w dobrym klimacie

Mango - w dobrym klimacie

Klimatyczne frontlighty z reklamą Mango, rozświetlały ponure wrześniowe wieczory w Warszawie. Do promocji flagowego sklepu marka wykorzystała nośniki frontlight usytuowane w centralnych punktach miasta.

19-mango2.jpg

Klimatyczna kreacja i świetna lokalizacja reklam sprawiły - że nie dało się przejść obok nich obojętnie!

Podoba Ci się to rozwiązanie? Zobacz naszą ofertę kampanii na nośnikach Frontlight. Bądź spektakularny!


AMS w raporcie SAS

AMS w raporcie SAS

AMS jako jedyna firma z sektora media została opisana w najnowszym reporcie firmy SAS - jako wzór udanego zastosowania narzędzi SAS w biznesie.

SAS® Visual Analytics został wdrożony w AMS w 2016 roku, jako odpowiedź na zapotrzebowanie na narzędzie umożliwiające kompleksowe przeanalizowanie i skuteczne wykorzystanie danych pochodzących z różnych źródeł, w celu identyfikowania potrzeb i zachowań klientów oraz ich optymalizacji. Wiedza pozyskana poprzez możliwość analizy zewnętrznych źródeł danych - dotyczących budżetów i kampanii realizowanych przez klientów, czy też działań konkurencji, umożliwiła szybsze i bardziej precyzyjne rozpoznanie zachowań i potrzeb klientów i tym samym pozwoliła na większą innowacyjność i lepsze dopasowanie oferty produktowej AMS do potrzeb rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną wersją raportu TUTAJ.
Piller działa!

Piller działa!

W ramach projektu Akademia KMD - nasza Fundacja Akademia Integracji wspólnie z duńską firmą informatyczna KMD Poland i studentami z Warszawy i Lublina, stworzyła aplikację mobilną Piller służącą do przypominania użytkownikowi o przyjmowaniu leków.
Warsztaty odbywały się cyklicznie w siedzibie firmy KMD Poland. Fundacja Akademia Integracji wspierała prace głosem doradczym. Całość wykładów została nagrana oraz udostępniona na oficjalnym profilu „Fundacja Akademia Integracji” na Youtube.

Aplikacja Piller jest intuicyjna, prosta w obsłudze i bezpłatna. W wirtualnej karcie medycznej dodajemy ręcznie nazwę leku i jego zdjęcie, lub skanujemy jego kod kreskowy by pobrać informacje o nim z bazy leków. Następnie ustalamy dawkowanie i dni lub godziny przyjmowania.

Zachęcamy do pobrania Pillera z Google Play i podzielenia się informacją o aplikacji ze znajomymi.

Jeżeli chcecie spotkać się z Mistrzem Świata i Europy w Szpadzie, Fundacja Akademia Integracji zaprasza szkoły specjalne i integracyjne do wzięcia udziału w ciekawych projektach - Udowodnij, że potrafisz i Trenuj z Mistrzem. Projekty Fundacji możecie obserwować również na Facebooku.
Eksperci AMS prelegentami DATA ANALITICS FORUM 2017

Eksperci AMS prelegentami DATA ANALITICS FORUM 2017

Eksperci AMS - Waldemar Kruk i Robert Piętka podczas konferencji Data Analitics Forum 2017 poprowadzą panel: „ Demokratyzacja danych - jak narzędzia self-service zmieniają funkcjonowanie biznesu i wykorzystanie analityki".

Podczas ich prelekcji poruszone zostaną m.in. tematy:
  • Jak narzędzia self-service w analityce biznesowej zmieniają przebieg procesów w firmie?

  • Jakie narzędzia wybrać i jak je efektywnie wdrożyć, aby zapewnić szerokiej grupie pracowników możliwość samodzielnego przeprowadzania analiz i tworzenia raportów?

  • Każdy ma swoją prawdę? Jakie ryzyka wynikają z wdrożenia narzędzi self-service?

Konferencja jest organizowana przez Rzeczpospolitą 24-25.10.2017 r.

Więcej informacji o wydarzeniu TUTAJ.
Kolejne sukcesy naszej drużyny sportowej

Kolejne sukcesy naszej drużyny sportowej

Kolejne miesiące intensywnych sportowych zmagań za nami. AMS Sports Team pokonał wspólnie w minionych miesiącach ponad 400 km! Startowaliśmy m.in. w BMW Półmaratonem Praskim, Poland Business Run 2017, 39. PZU Maratonie Warszawskim i PKO Wrocław Maratonie. I dopiero się rozgrzewamy!

AMS ST podpisy.png

Braliśmy również udział w imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie Rozwoju Ping Ponga w Polsce, np. w regionalnych Mistrzostwach w Ping Pongu oraz uczestniczyliśmy w Narodowym Dniu Sportu na błoniach PGE Narodowego. 

19-pingpong.jpg

Wynik jest miarą sukcesu

Wynik jest miarą sukcesu

23 października odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród 18. edycji Konkursu Efektywności Komunikacji Marketingowej SAR Effie Awards, którego AMS jest sponsorem wspierającym.

Effie Awards to jeden z największych i najbardziej prestiżowych konkursów marketingowych na świecie. Effie nagradza i promuje kampanie marek, które wyróżniają się na rynku poprzez najbardziej efektywne działania komunikacyjne oraz wysokie wyniki biznesowe. Nominowane i nagrodzone kampanie stają się inspiracją i wzorem dla innych. Zobacz, które kampanie zostaną nagrodzone podczas gali. Szczegóły na http://effie.pl/gala-effie/.

Archiwum

Spis treści

Dynamic Backlight w natarciu

Grand Kitchen

Niezwykła reklama Aquanet

Różne oblicza druku

Pieniądze na wyciągnięcie ręki

AMS dla Poznania

Po bilety do pawilonu!

Zdobądź zniżkę na przystanku

Przystanek AMS jak witryna sklepu

Mango - w dobrym klimacie

AMS w raporcie SAS

Piller działa!

Eksperci AMS prelegentami DATA ANALITICS FORUM 2017

Kolejne sukcesy naszej drużyny sportowej

Wynik jest miarą sukcesu

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x