Znajdź nas na Pinterest

Znajdź nas na Pinterest

Inspiracje, czyli kampanie OOH ze świata - www.pinterest.com/amssa/inspiracje-inspiration/

Przełam standard, czyli niestandardowe kampanie zrealizowane przez AMS - www.pinterest.com/amssa/prze%C5%82am-standard-break-the-standard/

Street Art, czyli murale i sztuka na ulicy - www.pinterest.com/amssa/street-art/

Meble miejskie jako element małej architektury - www.pinterest.com/amssa/meble-miejskie-street-furniture/

Autobusy, czyli ciekawe projekty z Polski i ze świata - www.pinterest.com/amssa/autobusy-buses/

Kody QR - www.pinterest.com/amssa/kody-qr-qr-codes/ -

Kup plakat z Galerii Plakatu AMS - www.pinterest.com/amssa/kup-plakat-buy-a-poster/

Galeria Plakatu AMS, czyli prawdopodobnie największy konkurs dla młodych grafików w Polsce - www.pinterest.com/amssa/galeria-plakatu-ams-ams-poster-gallery/

AMS dla Integracji, czyli program wolontariacki aktywizujący osoby niepełnosprawne poprzez sport i pracę - www.pinterest.com/amssa/ams-dla-integracji-ams-for-integration/

Zmieniamy logo na nowe. Poznaj je!

Zmieniamy logo na nowe. Poznaj je!

Mamy nowe logo! Nowa wersja z jednej strony nawiązuje do naszej tradycji. Z drugiej, wychodzi naprzeciw wymaganiom dzisiejszej komunikacji. Jest prostsza i czytelniejsza.

Ale zanim je pokażemy zobaczcie jak nasze logo zmieniało się w ciągu 23 lat.

1990
03_LOGO1.jpg

1996
03_LOGO2.jpg

1998
03_LOGO3.jpg

2003
04_LOGO4.jpg

2007
04_LOGO7.jpg

2013
05_LOGO5.jpg
I jak wam się podoba?
Dodaj Świętom Magii

Dodaj Świętom Magii

„Ferrero Rocher dodaje świętom magii" - pod takim hasłem odbywa się niestandardowa kampania pralinek firmy Ferrero Polska przygotowana przez dom mediowy Vizeum, Posterscope i AMS.

Na naszych backlightach zostały zamontowane migoczące lampki LED, które imitują świetlny połysk odbijany od złotego opakowania pralinek Ferrero Rocher. Efekt „świecących” pralinek na backlightach znakomicie wyróżnia kampanię w okresie przedświątecznym!!! Zresztą zobaczcie sami :)

Jeżeli chcecie zrealizować z nami podobny albo jeszcze ciekawszy projekt, zapraszamy do kontaktu z Anią Sobczyk, Product Managerem w AMS, mail: a.sobczyk@ams.com.pl.
Ty też możesz zostać astronautą

Ty też możesz zostać astronautą

W jaki sposób? Na plakatach citylightowych AMS we Wrocławiu i Poznaniu umieszczono postać astronauty, a w miejscu gdzie znajdowała się jego głowa zostało wydrukowane lustro. Dzięki temu każdy mógł zobaczyć siebie w kosmicznym kombinezonie, zrobić sobie zdjęcie i wygrać aparat Polaroid 300.

W ten nietypowy sposób reklamowały się targi pracy Career EXPO.

03_astronauta01.jpg
03_astronauta02.jpg
03_astronauta.jpg
Wykorzystanie innych technik druku na plakatach można zobaczyć na naszym kanale na YouTube (Playlista: Przełam standard - niestandardy AMS).
Monte Zott z NFC

Monte Zott z NFC

Technologia NFC w reklamie OOH? Jak najbardziej! Oto kampania Monte Zott. Po zbliżeniu smartfonu do chipu NFC umieszczonego na citylighcie można było wziąć udział w konkursie i zagłosować na ulubiony smak.

Jeżeli chcesz zrealizować z nami niestandardową kampanię, zapraszamy do kontaktu z Anią Sobczyk, Product Managerem w AMS, mail: a.sobczyk@ams.com.pl.
Factory ubiera miasto jesienią

Factory ubiera miasto jesienią

Liście lecą z drzew, wiatr zacina, czas zmienić garderobę... Factory ubiera miasto jesienią:)

03_Factory01.jpg

Jesienna kampania Factory spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem... z jednej z wiat zniknęły ubrania :(. Nie lepiej wybrać się do najbliższego Factory i dobrać coś na miarę? :)

03_Factory02.jpg

Jeżeli chcesz zrealizować z nami niestandardową kampanię, zapraszamy do kontaktu z Anią Sobczyk, Product Managerem w AMS, mail: a.sobczyk@ams.com.pl.
AMS WYBUDUJE NOWE  WIATY W WARSZAWIE

AMS WYBUDUJE NOWE
WIATY W WARSZAWIE

W dniu 18 grudnia 2013 r. przedstawiciele konsorcjum AMS-Ströer oraz miasta st. Warszawy podpisali umowę koncesji na budowę i utrzymanie wiat przystankowych w stolicy. Budowa nowych wiat rozpocznie się w 2014 roku, a przedmiot koncesji będzie realizowany przez AMS samodzielnie.

Podpisanie umowy wieńczy ponad trzyletni proces koncesyjny. Dnia 18 maja 2010 r. władze miasta st. Warszawy ogłosiły postępowanie w sprawie udzielenia koncesji na budowę i utrzymanie 1580 wiat na przystankach komunikacji miejskiej. Konsorcjum AMS-Ströer złożyło w prowadzonym postępowaniu ofertę, która została 26 listopada 2012 r. uznana przez koncesjodawcę za najkorzystniejszą. W związku z tym koncesjodawca wystosował zaproszenie do zawarcia umowy koncesji, która została podpisana 18 grudnia br.

Spółka Ströer Polska postanowiła wycofać się z operacyjnego zaangażowania w realizację projektu. Powodem decyzji firmy był fakt, iż ostateczne warunki realizacji koncesji nie spełniały na satysfakcjonującym poziomie oczekiwań Grupy Ströer. Tym samym, zgodnie z umową zawartą przez obie spółki, Ströer – formalnie pozostając w konsorcjum – zrezygnował z udziału w operacyjnej części przedsięwzięcia, cedując na AMS prawa i obowiązki wynikające z kontraktu.

Budowa nowych wiat rozpocznie się w 2014 r. Zgodnie z warunkami koncesji będzie to 1580 konstrukcji, z czego w pierwszym roku zostanie postawionych ok. 200 wiat.
Konkurs we Wrocławiu rozstrzygnięty

Konkurs we Wrocławiu rozstrzygnięty

Konkurs na zagospodarowanie placu Piłsudskiego we Wrocławiu zorganizowany przez AMS i wrocławski SARP został rozstrzygnięty.

Sąd konkursowy uznał projekt Marcina Ustupskiego-Kaźmika i Krystiana Krawczyka z Krakowa za najciekawszą propozycję zagospodarowania placu Piłsudskiego we Wrocławiu. W konkursie przyznano 3 nagrody o łącznej wartości 30 tys. złotych.

Przedmiotem konkursu było opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej placu Piłsudskiego. W ramach przygotowań do konkursu odbyły się konsultacje społeczne, a wnioski i postulaty zgłoszone w trakcie tych konsultacji zostały dołączone do regulaminu konkursu.

Więcej: AkupunkturaMiasta.org
Piotr Pietrzak zwycięzcą Galerii Plakatu AMS

Piotr Pietrzak zwycięzcą Galerii Plakatu AMS

Do 14. edycji Galerii Plakatu AMS napłynęły 453 prace. Zobaczcie kto zdobył nagrodę główną i wyróżnienia.

Nagroda główna: Piotr Pietrzak
piotr_pietrzak.jpg
Wyróżnienie: Maria Drabecka i Filip Tofil
03filip_tofil_maria_drabecka.jpg

Wyróżnienie: Dominika Grochowska
03dominika_grochowska.jpg

Wyróżnienie: Adrian Gruszecki
03adrian_gruszecki.jpg

Wyróżnienie: Grzegorz Myćka
03grzegorz_mycka.jpg

Wyróżnienie: Beata Pofelska
03beata_pofelska.jpg

Do 9 stycznia 2014 r. możecie oglądać wszystkie zgłoszone do konkursu prace na stronie galeriaplakatu.ams.com.pl i zagłosować na najlepszy plakat. Miłej zabawy!
Busback - jak policzyć zasięg?Busback - jak policzyć zasięg?

Busback - jak policzyć zasięg?03_artykul1.jpg

Cały artykuł tutaj
Zabłyśnij z nami :)

Zabłyśnij z nami :)

Wprowadziliśmy nową ofertę kampanii na autobusach komunikacji miejskiej. Busback to reklama na tyle autobusu, dla której po raz pierwszy na rynku możliwe jest policzenie zasięgu kampanii (więcej: amsmetrics.pl). Dodatkowo, w ramach promocji klienci mogą zamówić druk odblaskowy bez dodatkowych opłat.

Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie autobusowej zadzwoń lub napisz: Kamila Pietrowska, product manager, tel. kom. 507 094 021, mail: k.pietrowska@ams.com.pl
Pielęgnuj swoje marzenia ...

Pielęgnuj swoje marzenia ...

Od kiedy działacie?

To był maj, druga połowa maja, konkretnie 21 maja. Roku nie pomnę, ale dość dawno temu. Kroniki z naszymi pokazami zostały założone w 2010 roku.

Czym się zajmujecie?

Udowadnianiem, że osoba na wózku w wyniku wypadku traci sprawność fizyczną, ale w dalszym ciągu mózg funkcjonuje tak jak należy (no chyba, że od początku z kimś jest nie halo :)). Są jeszcze inne cele, ale te można zobaczyć na naszej pięknej stronie internetowej: www.akademiaintegracji.pl

Kto wpadł na pomysł programu edukacyjnego dla dzieci?

Pomysłodawcą był człowiek o niebanalnym wyglądzie: 115 cm wzrostu i na tamten czas 115 kg wagi :), czyli ja - Arek Jabłoński. Od tamtego czasu wzrost się nie zmienił, ale waga spadła i to znacznie.

Jakie były początki waszej działalności?

Trudne pod względem logistycznym i fizycznym, bardzo łatwe pod względem akceptacji naszych przełożonych dla naszych fanaberii. Pierwszy projekt to były zajęcia z szermierki dla dzieci sprawnych i niepełnosprawnych w jednej z białołęckich szkół. Z tego narodził się pomysł właściwy, czyli pokazy w szkołach.

Dlaczego powołaliście Fundację „Akademia Integracji. Praca. Edukacja. Sport”?

Żeby móc jeszcze efektywniej pracować nad integracją. Dla nas to nie jest puste słowo. Mocno wierzymy, że powołanie Fundacji otwiera nowy rozdział naszej działalności społecznej.

Gdzie można się dowiedzieć co robicie, jakie macie plany wyjazdowe, które szkoły odwiedzicie?

Strona www.akademiaintegracji.pl oraz nasze profile społecznościowe to kopalnia wiedzy na nasz temat. Szukajcie a znajdziecie!

Jakie macie plany na najbliższe miesiące?

Praca, zawody, wysilanie umysłu, żeby coś niebanalnego i fajnego wymyślić (tak, próbujemy a co!). Wyjazdy, dużo wyjazdów, terminarz zapełniony do końca lutego 2014 r.

Jak wyobrażacie swoją Fundację za 5 lat?

Najpierw się z Ciebie śmieją, później z Tobą walczą, na końcu Ty wygrywasz. Za 5 lat będziemy over the top. Wierzę w to i Wy też uwierzcie.

My po prostu jesteśmy zwycięzcami – to nie jest zadufanie!

Na pytania odpowiadał Arkadiusz Jabłoński - Prezes Fundacji „Akademia Integracji. Praca. Edukacja. Sport”.

Fundacja „Akademia Integracji. Praca. Edukacja. Sport” została powołana do życia przez AMS i jest kontynuacją projektu „AMS dla Integracji”. Skupia się na szeroko pojętych problemach i zagadnieniach związanych z życiem, aktywnością i rolą społeczną osób niepełnosprawnych, ze szczególnym naciskiem na pracę, edukację i sport. Pomysłodawcami i pracownikami Fundacji są szermierze na wózkach, wybitni sportowcy, paraolimpijczycy, wielokrotni medaliści Mistrzostw Świata i Europy, którzy wraz z innymi pracownikami AMS realizują idee Fundacji na zasadach wolontariatu. Więcej: www.akademiaintegracji.pl
Jedni z najlepszych

Jedni z najlepszych

Poznajcie jednych z najlepszych panelistów XIV Kongresu Badaczy Rynku i Opinii. Marcin Grabowski (AMS) oraz Marek Biskup (Millward Brown ) zajęli 5. miejsce w Konkursie o Nagrodę Publiczności. Ich wystąpienie na temat „Podwójna mobilność polskich mieszczan” oceniło 91 osób. Zobaczcie jak zapraszali na swoją prelekcję.
Poduszka dla maluszka

Poduszka dla maluszka

Zobaczcie fotorelację z pierwszej części akcji Poduszka Dla Maluszka, którą wspieramy od lat. Grupa teatralna, tancerze oraz iluzjonista Maciej Pol wnieśli trochę szczęścia i uśmiechu do szpitala na "Spornej" w Łodzi. A to dopiero początek :) Tak trzymać!

03_0.JPG
Sztuka "Czerwony Kapturek" wykonana w języku francuskim przez ósemkę gimnazjalistów z Bratoszewic.

03_2.jpg
Pokaz magii w wykonaniu mistrza iluzji Macieja Pola.
Fot.: Marcin Wojciechowski

03_1.jpg Mała asystentka :)
Fot.: Marcin Wojciechowski

03_3.jpg
Występ zespołu tanecznego DNA Dance Studio.
Fot.: Marcin Wojciechowski

03_5.jpg
Wspólne zdjęcie ekipy Świętego Mikołaja.
Fot.: Marcin Wojciechowski

03_6.JPG
Mikołaj odwiedził wszystkie dzieci.

03_7.jpg
A Anioł rozdawał prezenty :)
Fot.: Marcin Wojciechowski

Archiwum

Spis treści

Znajdź nas na Pinterest

Zmieniamy logo na nowe. Poznaj je!

Dodaj Świętom Magii

Ty też możesz zostać astronautą

Monte Zott z NFC

Factory ubiera miasto jesienią

AMS WYBUDUJE NOWE
WIATY W WARSZAWIE

DZIĘKUJEMY

Konkurs we Wrocławiu rozstrzygnięty

Piotr Pietrzak zwycięzcą Galerii Plakatu AMS

Busback - jak policzyć zasięg?

Zabłyśnij z nami :)

Pielęgnuj swoje marzenia ...

Jedni z najlepszych

Poduszka dla maluszka

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x