Teledysk kręcony na przystankuTeledysk kręcony na przystanku

Teledysk kręcony na przystanku

Pamiętacie, jak kilka miesięcy temu zapraszaliśmy Was do zatańczenia na przystanku we Wrocławiu? W wiacie przystankowej umieściliśmy interaktywną gablotę z ekranem dotykowym i kamerą, dzięki której wasz taniec mógł zostać nagrany. Najlepsze wykonania zostały wykorzystane w teledysku promującym aplikację Getin Mobile. Zobaczcie.
Uśmiechnij swój brzuch gdziekolwiek jesteśUśmiechnij swój brzuch gdziekolwiek jesteś

"Uśmiechnij swój brzuch gdziekolwiek jesteś"

To hasło reklamowe znajdujące się na plakatach najnowszej kampanii Activii.

Aby uzyskać efekt „uśmiechniętego brzucha” na plakatach citylightowych zastosowaliśmy specjalny druk z efektem animacji. Zobaczcie krótki film z zastosowaniem tego ciekawego efektu.

Jeżeli chcesz zrealizować z nami niestandardową kampanię, zapraszamy do kontaktu z Anią Sobczyk, Product Managerem w AMS, mail: a.sobczyk@ams.com.pl.
Le Petit Marseillais w PolsceLe Petit Marseillais w Polsce

Le Petit Marseillais w Polsce

Firma Johnson & Johnson wprowadziła do Polski nową markę kosmetyków - Le Petit Marseillais. To znana we Francji prowansalska marka kosmetyków. W ofercie firmy w Polsce znajduje się 16 produktów - żele pod prysznic i do kąpieli oraz mleczka pielęgnujące do ciała.

Zobaczcie jak Le Petit Marseillais reklamuje się w wiatach przystankowych - na szybie citylightu zostały umieszczone naklejki z produktem i hasłem kampanii pozwalające na uzyskanie wrażenia głębi.

06_Lepetit_1.jpg

A tak prezentuje się reklama kosmetyku na ścianie budynku.

06_Lepetit_2.jpg

Zdjęcie tytułowe z Facebooka Le Petit Marseillais Polska.

Jeżeli chcesz zrealizować z nami niestandardową kampanię, zapraszamy do kontaktu z Anią Sobczyk, Product Managerem w AMS, mail: a.sobczyk@ams.com.pl.
Zrób zdjęcie w interaktywnej wiacie

Zrób zdjęcie w interaktywnej wiacie

Zobaczcie, jak działała interaktywna gablota w załączonym filmie. Na potrzeby kampanii Oriflame przygotowana została multimedialna wiata - wyposażona w ekran dotykowy, dzięki któremu można było skomponować własny zestaw kosmetyków, a dzięki wbudowanej kamerze - zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Osoby, które wysłały zdjęcie na wskazany adres mailowy otrzymały personalizowany mailing.

Za realizację kampanii odpowiada Arena, AMS i Aduma.

Jeżeli chcesz zrealizować z nami niestandardową kampanię z wykorzystaniem interaktywnej gabloty, zapraszamy do kontaktu z Anią Sobczyk, Product Managerem w AMS, mail: a.sobczyk@ams.com.pl.
Huraaa! Jesteśmy zwycięzcami!

Huraaa! Jesteśmy zwycięzcami!

W konkursie Innovation Award Media Trendy otrzymaliśmy nagrodę za AMS Metrics Transit oraz wyróżnienie za Urban Activity Segmentation! Dodatkowo zwyciężyliśmy w rankingu mediów i to drugi rok z rzędu! DZIĘKUJEMY! Więcej tutaj.

06_statuetka.jpg
Takoví jsme. Poláci 1989-2014Takoví jsme. Poláci 1989-2014

Takoví jsme. Poláci 1989-2014

czyli "Tacy jesteśmy. Polacy 1989-2014". 

06_wystawa.JPG

W dniach 6-20 czerwca 2014 roku wybrane plakaty z ostatniej edycji Galerii Plakatu AMS można było obejrzeć na wystawie w Czechach :) Wystawa została zorganizowana przez Instytut Polski w Pradze z okazji 25-lecia wolności. Więcej o tym wydarzeniu możecie przeczytać tutaj, po czesku :)
Wystartował MSIP

Wystartował MSIP

W Warszawie we współpracy z ZDM i firmą Venessa uruchomiliśmy Miejski System Informacji Płatnej. To trzeci, ostatni etap realizacji warszawskiego MSI, który wprowadza tablice komercyjnej informacji kierunkowej. Do końca 2014 roku, zaplanowane jest powstanie od 300 do 400 takich obiektów instalowanych na latarniach lub jako urządzenia wolnostojące. Na każdym z obiektów umieszczone będą cztery panele z logotypami oraz informacjami kierunkowymi ułatwiającymi dotarcie do wybranych celów.

Chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się z Arkadiuszem Napieckiem, Product Managerem w AMS, mail: a.napiecek@ams.com.pl
Dzieci pytają, my odpowiadamy

Dzieci pytają, my odpowiadamy

Oto trzy pytania, które dzieci zadają najczęściej w trakcie lekcji integracji prowadzonych przez naszych pracowników - paraolimpijczyków i wolontariuszy Fundacji „Akademia Integracji. Praca. Edukacja. Sport”:

Pytanie: Gdzie można kupić takie krótkie i zszyte spodnie?
Odpowiedź: Muszę Cię zmartwić – nie ma specjalnych sklepów dla takich krótkich istot jak ja. Po prostu jadę do sklepu takiego dla wysokich, kupuję spodnie, po czym w te pędy jadę do krawcowej. Pani ucina mi nogawki i zszywa je. Voila i mam w czym chodzić (no przecież ja nie chodzę) :)

Pytanie: Jak Pan się myje?
Odpowiedź: Nabieram wody w dłonie (bo mam) i spokojnie, metodycznie, a przede wszystkim wolno, żeby się nie spocić myję buzię i rączki. Jeśli chodzi o mycie hmm całościowe to wanna jest do tego jak znalazł :) Siadam na wannę i dalej to już jakoś idzie.

Pytanie: Gdzie i jak Pan śpi?
Odpowiedź:
Pewnie Cię zdziwię, ale do spania używam takiego samego łóżka jak Wy. Tylko ja mam o wiele więcej miejsca do kręcenia się w nocy. Kiedyś na jakimś obozie sportowym zrobiliśmy test i do standartowego łóżka zmieściło się czterech takich wielkich chłopów jak ja :). Jak śpię? A zamykam oczy i śnię o …… (a to już moja tajemnica o czym śnię).

Dla przypomnienia: Fundacja AMS-u w ramach działalności edukacyjnej prowadzi m.in. pokazy w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Podczas prezentacji dzieci i młodzież mają okazję poznać szermierkę na wózkach i samodzielnie zawalczyć z najlepszymi zawodnikami w Polsce – członkami kadry narodowej, wielokrotnymi medalistami paraolimpijskimi, Mistrzami Świata i Europy. Są to lekcje tolerancji, integracji, nauki o drugim człowieku. Więcej o fundacji przeczytasz tutaj.
Brawa dla AniBrawa dla Ani

Brawa dla Ani

Gratulujemy naszej koleżance Ani Sobczyk zdobycia tytułu Mistrzyni Agory 2014 w turnieju tenisowym Agora Open! Ania wygrała walkowerem w grze kobiecej, ale chęć gry była u niej tak wielka, że zdecydowała się jako jedyna kobieta zagrać w turnieju męskim. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem odwagi!
Nowe wiaty dla WarszawyNowe wiaty dla Warszawy

Nowe wiaty dla Warszawy

Jak przebiega realizacja kontraktu na wiaty warszawskie? Kiedy i gdzie planowane jest ustawienie pierwszej wiaty? Na te i inne pytania odpowiada Krzysztof Ławicki, dyrektor ds. operacyjnych AMS, w artykule na portalu Transport Publiczny

06_okiem_eksperta.jpg
Poznaj wirtualne modele nowych wiat przystankowych

Poznaj wirtualne modele nowych wiat przystankowych

Miło nam poinformować, że stworzyliśmy aplikację na telefony, dzięki której możecie obejrzeć, jak będą wyglądały nowe wiaty przystankowe w Warszawie. Dzięki zastosowaniu technologii rozszerzonej rzeczywistości możecie obejrzeć modele 3 wiat z każdej strony :) Przypominamy, że w Warszawie powstanie 1580 nowoczesnych, wygodnych, estetycznych i przyjaznych podróżującym przystanków!

Aplikacja miała już swoją premierę podczas konferencji Innovation Day Media Trendy 2014. Zobaczcie jak się tam prezentowaliśmy w załączonym filmie.

W tej chwili aplikacja jest dostępna na telefony z systemem Android w sklepie Google Play.
Wspieramy młode talenty

Wspieramy młode talenty

2 czerwca b.r. w Warszawie odbył się polski finał konkursu Enactus Poland 2014. Jury składające się z prezesów, dyrektorów i doświadczonych menedżerów z największych firm w Polsce oceniało studenckie projekty społeczno-biznesowe. Jednym z jurorów była Grażyna Gołębiowska - Dyrektor Działu Komunikacji Marketingowej i PR w AMS (druga z prawej - na 5 minut przed dokonaniem ostatecznego wyboru :).

Enactus to międzynarodowy program, w ramach którego studenci, przy wsparciu nauczycieli akademickich oraz doświadczonych liderów biznesu, realizują projekty społeczno biznesowe zgodne z ideą zrównoważonego rozwoju i CSR. Enactus jest obecny w 38 państwach na ponad 1600 uczelniach wyższych.

Zobaczcie, kto zwyciężył.
Dzielimy się doświadczeniem

Dzielimy się doświadczeniem

12 czerwca b.r. odbyło się seminarium "PPP – kryteria sukcesu w realizacji projektów inwestycyjnych" zorganizowane przez TOR Konferencje. Jednym z głównych punktów wydarzenia była debata z udziałem Prezesa AMS Marka Kuzaki - co prywatny inwestor może zrobić dla władz samorządowych z korzyścią dla obu stron.

06_ppp_1.JPG

W drugiej części spotkania Krzysztof Ławicki (dyrektor ds. operacyjnych w AMS) zaprezentował dobre praktyki w największym warszawskim kontrakcie PPP, czyli koncesji na wiaty przystankowe.

06_ppp_2.jpg

Szczegóły tutaj.
Znajdź inspiracje na PinterestZnajdź inspiracje na Pinterest

Znajdź inspiracje na Pinterest

Przypominamy, że jesteśmy na Pinterest tutaj.

Archiwum

Spis treści

Teledysk kręcony na przystanku

"Uśmiechnij swój brzuch gdziekolwiek jesteś"

Le Petit Marseillais w Polsce

Zrób zdjęcie w interaktywnej wiacie

Huraaa! Jesteśmy zwycięzcami!

Takoví jsme. Poláci 1989-2014

Wystartował MSIP

Dzieci pytają, my odpowiadamy

Brawa dla Ani

Nowe wiaty dla Warszawy

Poznaj wirtualne modele nowych wiat przystankowych

Wspieramy młode talenty

Dzielimy się doświadczeniem

Znajdź inspiracje na Pinterest

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x