Lodołamacze 2014 dla AMS!

Lodołamacze 2014 dla AMS!

AMS został laureatem konkursu Lodołamacze 2014. Kapituła regionu mazowieckiego przyznała nam pierwsze miejsce w kategorii „zatrudnienie chronione”, a w etapie centralnym otrzymaliśmy brązowy medal.

07_Lodolamacze.JPG

W uzasadnieniu kapituły czytamy: „Od samego początku istnienia firma AMS była szczególnie związana z osobami niepełnosprawnymi. Kapituła doceniła AMS za powołanie do życia Fundacji „Akademia Integracji. Praca. Edukacja. Sport”, która w pełni wykorzystuje możliwości osób niepełnosprawnych zatrudnionych w firmie. Fundacja realizuje cele wcześniej realizowane przez AMS. Pomysłodawcami i pracownikami Fundacji są szermierze na wózkach, wybitni sportowcy, paraolimpijczycy, wielokrotni medaliści Mistrzostw Świata i Europy, pracownicy AMS, którzy wraz z wolontariuszami realizują szczytne idee fair play w życiu codziennym, przy okazji zmieniając świadomość społeczną dotyczącą postrzegania osób niepełnosprawnych”.

AMS już po raz czwarty znalazł się wśród laureatów konkursu Lodołamacze - w 2006 roku zajął II miejsce, a w latach 2007 i 2013 - miejsce III. W tym roku firma zdobyła miejsce I honorowane statuetką oraz brązowy medal w etapie centralnym.

07_certyfikat.jpg

Lodołamacze to konkurs dla pracodawców wrażliwych społecznie. Jego ideą jest wyłonienie i nagradzanie osób prywatnych i pracodawców wybitnie angażujących się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych w różnych obszarach życia społecznego i zawodowego. Konkurs jest przeprowadzany corocznie od 2006 r. przez największą w Polsce organizację zrzeszającą pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne - Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych (POPON).

Archiwum

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x