Biegiem na Majdan

Biegiem na Majdan

Sztafeta Biegiem na Majdan zakończona sukcesem! Cała ekipa jest już w domu, a nasz kolega Witek Misztela zameldował się w pracy :) Na pytanie "jak było" odpowiedział:

"Przed startem w Biegu na Majdan najbardziej obawiałem się złych warunków pogodowych. Ciężko jeździ się wózkiem w deszczu i pod wiatr. Niestety spełnił się mój najczarniejszy scenariusz - był silny wiatr wiejący w twarz, deszcz, śnieg, grad i marznący deszcz. Ale było coś jeszcze - wsparcie jakie otrzymałem od swojego i innych zespołów. To właśnie determinacja tych 27 "wariatów" biegnących dzień i noc w bardzo ciężkich warunkach dodawała mi sił. Gdybym kiedykolwiek miał wziąć udział w podobnym biegu - to z tą ekipą zawsze. Dziękuję Wam wszystkim za wspaniałe chwile spędzone razem."

Jeszcze raz gratulujemy. Koniecznie obejrzyjcie wzruszający film z maratonu. Witek pojawia się między 0:29 a 0:34 sekundą filmu.

„Biegiem na Majdan” to sztafeta z udziałem ludzi mediów, zorganizowana dla upamiętnienia protestów na Majdanie i dążeń wolnościowych naszych wschodnich sąsiadów. Jak informują organizatorzy, jest też „wyrazem wdzięczności za przypomnienie Polsce i Europie o tym, jak cenne są europejskie wartości”. Bieg jest również przejawem solidarności i poparcia dla zmagającej się z wojną Ukrainy.

Archiwum

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x