Wizyta we Lwowie

Wizyta we Lwowie

Nasza Fundacja "Akademia Integracji" po raz drugi przyjechała do Lwowa, aby przekazać pomoc materialną, którą zebrały i przygotowały dzieci z The British School w Warszawie oraz organizacje: Caritas Powsin, Kancelaria Mamiński, firmy Melisa i AMS. Tym razem zawieźliśmy wsparcie uchodźcom z Krymu oraz przywieźliśmy prezenty dla dzieci ze szkoły nr 82 we Lwowie.

Lwowska fundacja "Серце Лева" (Serce Lwa) zaprosiła nas do przeprowadzenia specjalnego pokazu „Sport dla wszystkich” dla uczniów z lwowskich szkół. Podczas spotkania z dziećmi odbył się mecz towarzyski w szermierce na wózkach między Ukrainą a Polską, który skończył się zwycięstwem polskiej reprezentacji 40 do 38.

Po pokazie w szkole nasza fundacja odbyła spotkanie w wojskowym szpitalu, podczas którego przedstawiła, w jaki sposób staramy się aktywizować osoby niepełnosprawne. Na koniec pobytu zawieźliśmy zgromadzone dary do organizacji Кримська хвиля (Krymska fala), która opiekuje się uchodźcami z terenów gdzie toczą się walki na wschodzie Ukrainy.

Więcej tutaj

Archiwum

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x