Jest Pan dla nas wzorem!

Jest Pan dla nas wzorem!

Tak dzieci z klasy 3c ze szkoły podstawowej nr 6 w Warszawie podpisały laurkę, którą wręczyły na pamiątkę spotkania z naszymi paraolimpijczykami.

Gosia z klasy 2a życzyła „dużo sukcesu i łask Bożych”:
N01_laurka_1.jpg

A Marysia narysowała tak: N01_laurka_4.jpg

Krzyś napisał:
N01_laurka_3.jpg

Zobaczcie ile szkół odwiedziliśmy w zakończonym właśnie roku szkolnym, ile przejechaliśmy kilometrów, ile rozdaliśmy upominków.

N01_poziom_infografika.jpg

(kliknij w infografikę, aby powiększyć)

Jeżeli ktoś z was chce, aby nasi koledzy przyjechali z lekcją integracji do szkoły waszego dziecka prosimy o kontakt z koordynatorem projektu AMS dla Integracji – Arkiem Jabłońskim (mail: a.jablonski@ams.com.pl).

AMS dla Integracji to program wolontariacki, którego ideą jest - jak sama nazwa wskazuje – integracja z osobami niepełnosprawnymi. Średnio 2 x w miesiącu najlepsi niepełnosprawni szermierze w Polsce (członkowie kadry narodowej, wielokrotni medaliści olimpijscy, Mistrzowie Świata i Europy) – pracownicy AMS - prowadzą zajęcia integracyjne w szkołach w całej Polsce. Robią to z pasją i zupełnie za darmo. Podczas pokazów dzieci poznają zasady szermierki i samodzielnie walczą z najlepszymi zawodnikami w Polsce; dowiadują się jak eliminować niebezpieczne sytuacje ze swojego życia i jak im zapobiegać; biorą udział w konkursach. Są to jedyne takie zajęcia w Polsce!

Archiwum

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x