Tam byliśmy

Tam byliśmy

11-12 maja b.r. odbył się maraton programistyczny „Isobar Create Warsaw”, który zorganizowała agencja komunikacji zintegrowanej Hypermedia Isobar we współpracy z firmą MasterCard. Uczestnicy wydarzenia mieli 30 godzin na stworzenie prototypów aplikacji wykorzystujących technologię NFC w jednej z czterech wybranych kategorii – Finanse, In-store, Rozrywka i Reklama Zewnętrzna, której sponsorem był AMS. W sumie podczas eventu powstało aż 15 gotowych do wdrożenia aplikacji, które następnie były oceniane przez jury złożone z ekspertów z firm: MasterCard, Procter&Gamble, Microsoft, LG Electronics Polska, AMS oraz Hypermedia Isobar.

W kategorii „Reklama zewnętrzna” zwyciężył zespół Vizao, który przygotował aplikację zachęcającą odbiorców do interakcji z nośnikami reklamy zewnętrznej wyposażonymi w znaczniki NFC. Umożliwia ona m.in. sterowanie grą na ekranie OOH przy pomocy smartfonu.

Vizao gratulujemy. Na zdjęciu uchwycony moment, w którym wręczamy nagrodę jej autorom. Filmowa relacja z eventu jest dostępna tu, a więcej informacji o wydarzeniu Isobar Create Warsaw i zwycięskich projektach można znaleźć na stronie www.hypermediaisobar.pl/create .

Archiwum

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x