Effie Awards 2015

Effie Awards 2015

Czekajcie na nominacje!

Rozpoczął się I etap obrad Jury Effie 2015. W tym roku prawie 90 osobowe jury ocenia zgłoszenia konkursowe w 16. edycji Konkursu Efektywności Komunikacji Marketingowej Effie Awards w Polsce. Jury złożone jest z praktyków, ekspertów i autorytetów w szeroko rozumianej branży komunikacji marketingowej oraz marketingu. Są wśród nich przedstawiciele reklamodawców (klientów), agencji kreatywnych, agencji interactive, domów mediowych, mediów, instytutów badawczych oraz niezależni branżowi eksperci. Poznajcie pełny skład tutaj.

10_Effie1.jpg
Foto: Przemysław Borys Fotografia

10_Effie2.jpg
Foto: Przemysław Borys Fotografia

10_Effie3.jpg
Foto: Przemysław Borys Fotografia

Effie Awards to jeden z największych konkursów marketingowych na świecie, a statuetka Effie należy do najbardziej prestiżowych nagród naszej branży. AMS jest jednym ze Sponsorów konkursu. Trzymamy kciuki za wszystkich zgłaszających kampanie do konkursu. Już pod koniec sierpnia poznamy listę nominowanych, a 12 października w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie odbędzie się uroczysta ceremonia wręczenia nagród. Szczegóły na www.effie.pl.

Archiwum

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x