Ci co skaczą i fruwają z wózka świat oglądając :)

Ci co skaczą i fruwają z wózka świat oglądając :)

Od ostatniego naszego meldunku minął już szmat czasu. Pomyśleliśmy sobie - a może chcecie usłyszeć co u nas, co robimy, czy jeszcze kulamy się na wózkach po naszym pięknym kraju?

Kulamy się, a jakże, nie dajemy się chandrze i rutynie, tylko ciągle jesteśmy kreatywni, rzutcy oraz zabawni, rozwijamy się, a co najważniejsze - ufa nam coraz więcej ludzi :)

Co udało nam się zrobić:

1. Do grona sponsorów strategicznych (Mercedes Benz, GTM) dołączył Bank Zachodni WBK.

2. Rozszerzamy współpracę z Mercedesem – oddajemy jednego Vito, a dostajemy dwa :)

3. Wspólnie z KSN Start Warszawa wygraliśmy grant od PFRONu na serię pokazów w szkołach na terenie pięciu województw.

4. Pamiętacie Rusinowice z poprzedniego roku? Mamy kontynuację zeszłorocznych działań. W ramach programu „Polskie Nadzieje Olimpijskie” wygraliśmy grant na zorganizowanie i przeprowadzenie dwóch obozów dla 100 dzieciaków niepełnosprawnych.

5. Wreszcie dzięki ogromnemu zaangażowaniu internautów. Jesteśmy w finałowej dwudziestce programów, które ubiegają się o finansowanie z Fundacji AVIVA „To dla mnie ważne”. Tu aplikujemy o pieniądze na treningi szermiercze dla dwudziestki dzieci obojętnie jak wyglądających i jak się poruszających. Ty też możesz pomóc wpłacając przysłowiowe 5 zł. Więcej szczegółów tutaj

Mało? No nie, my już prawie nie śpimy tylko jeździmy dosłownie wszędzie :) Boimy się, że jak ktoś otworzy lodówkę to wypadnie z niej któryś z nas.

Chcieliśmy Wam podziękować za wsparcie i prosimy o jeszcze. Tak naprawdę nasza praca nie miałaby sensu, gdyby nie było odbiorców. Zależy nam na waszym zaangażowaniu, bo to jest fajne dla obu stron. Ktoś kiedyś powiedział, że siedzi w nas anioł i diabeł i walczą o to, który z nich jest na górze - być może dzięki nam anioł wygrywa.

Pomóc nam można na wiele sposobów, zapraszamy do kontaktu. Just do it!

Podpisano Ci co skaczą i fruwają z wózka świat oglądając :)
Arek, Grzesiek, Radek i Stefan

Więcej: www.akademiaintegracji.pl

Archiwum

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x