Nie mamy sobie równych :)

Nie mamy sobie równych :)

AMS nie ma sobie równych - tak napisała o nas redakcja Media&Marketing Polska ogłaszając, że zostaliśmy biurem reklamy outdoorowej 2015 roku. Ale to niejedyna nagroda jaką otrzymaliśmy w zeszłym roku. Przypominamy nagrody roku 2015:

- Już od sześciu lat jesteśmy najwyżej ocenianym i wyróżnianym biurem reklamy outdoorowej według rankingu „Media&Marketing Polska” (za lata 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 i 2015). Dziękujemy!

- Marka AMS została uznana za jedną z najsilniejszych na polskim rynku i otrzymała tym samym tytuł Business Superbrands 2015/16. AMS przyznano ten tytuł po raz trzeci, poprzednio - w roku 2014.

- AMS został po raz trzeci wyróżniony tytułem Perła Polskiej Gospodarki. W sektorze firm produkcyjnych i usługowych AMS został sklasyfikowany na 20 pozycji w Polsce, otrzymując klasę Professional.

- AMS po raz piąty uzyskał tytuł Mecenasa Kultury Krakowa w kategorii Patron Medialny. Tytuł ten i i srebrną statuetkę AMS otrzymał za objęcie swoim patronatem wydarzeń artystycznych miasta.

Archiwum

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x