Inteligentne backlighty AMS w akcji „Godzina dla Ziemi”

Inteligentne backlighty AMS w akcji „Godzina dla Ziemi”

19 marca b.r. o godzinie 20:30 zgasły światła we wszystkich naszych backlightach w całej Polsce. To nie była awaria, tylko międzynarodowa akcja „Godzina dla Ziemi”, w której wzięliśmy udział :)

Zapraszamy do obejrzenia multimedialnej prezentacji podsumowującej akcję Godzina dla Ziemi, w którą w tym roku zaangażowaliśmy się poprzez wyłączenie na godzinę naszych inteligentnych backlightów. Prezentacja znajduje się tutaj: https://sway.com/yjzMz57jFp5GSHgg. Jest to prezentacja interaktywna, a główne strzałki nawigacji znajdują się w prawym dolnym rogu.

Jako jedyna firmą reklamy out-of-home na polskim rynku posiadamy w swojej ofercie inteligentne backlighty. Są one podłączone do sterowników, dzięki którym w każdej chwili można w nich włączyć lub wyłączyć oświetlenie, a dzięki specjalnemu systemowi backlighty same „zgłaszają” ewentualne usterki. Tym samym stan ekspozycji monitorowany jest w trybie on-line.

Archiwum

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x