Wystawa  „Kieślowski na nowo w nowej linii mebli miejskich AMS

Wystawa „Kieślowski na nowo" w nowej linii mebli miejskich AMS

AMS jako współorganizator wyjątkowej wystawy plenerowej Andrzeja Pągowskiego „Kieślowski na nowo” w Gdyni na zlecenie IGRZ udostępnił m.in. podświetlane citylighty typu „wiatrak” i „murek”, prezentowane po raz pierwszy w przestrzeni publicznej.

16_Citylight AMS typu wiatrak.JPG
Citylighty typu „wiatrak” - Foto Lech Kaczoń

16_Citylighty AMS typu murek.jpg
Citylighty typu „murek” - Foto Lech Kaczoń

Wystawa prac Andrzeja Pągowskiego powstała z okazji 20. rocznicy śmierci Krzysztofa Kieślowskiego i towarzyszyła 41. Festiwalowi Filmowemu w Gdyni. Kolekcja obejmowała plakaty do wszystkich filmów, jakie wyreżyserował Kieślowski. 48 plakatów Andrzeja Pągowskiego zostało wyeksponowanych na 12 podświetlanych ekspozerach, 36 plakatów na nośnikach typu „wiatrak”, a pozostałe na nośnikach typu „murek”, znakomicie wpisując się w przestrzeń gdyńskiego Parku Rady Europy.

Nośniki reklamowe przygotowane przez AMS są częścią nowej linii mebli miejskich zaprojektowanych przez Towarzystwo Projektowe Grzegorz Niwiński i Jerzy Porębski. Obok wiat przystankowych stanowią one element oferty AMS dla samorządów. Ekspozery mogą składać się z jednego, dwóch lub trzech citylightów wymiennych z elementami użytkowymi takimi, jak stojak rowerowy, kwietnik, ławka - w zależności od zapotrzebowania zamawiającego i charakterystyki miejsca. Nowa linia mebli miejskich wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, tj. aluminium, szkła, granitu i stali cynkowanej. Podświetlenie ekspozerów zapewnia technologia LED.

Więcej tutaj.

Archiwum

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x