Nasi eksperci  w Warszawie  i w Świnoujściu

Nasi eksperci
w Warszawie
i w Świnoujściu

W dniach 14-15 września br. w Warszawie odbyła się IV edycja konferencji Smart City Forum. W bloku tematycznym „SMART CITIZEN – obywatel spójnym ogniwem inteligentnego miasta” prezentację wprowadzającą pt. „Smart city – przestrzeń interaktywnej komunikacji” miał Marek Kuzaka – Prezes Zarządu AMS.

Smart City Forum to forum wymiany opinii i doświadczeń dotyczących rozwoju inteligentnych miast w Polsce w zakresie modeli realizacji inwestycji, możliwości ich finansowania, wykorzystania dostępnych technologii.

16_Marek Kuzaka AMS1.jpg

16_Marek Kuzaka AMS.jpg

W tym samym czasie w Świnoujściu po raz ósmy na międzynarodowym forum gospodarczym Baltic Business Forum spotkali się przedstawicieli świata biznesu i polityki z państw Europy Zachodniej, Środkowo-Wschodniej i Azji. W sesji „PARTNERSTWO-PUBLICZNO-PRYWATNE – to się może udać!" panelistą był Krzysztof Ławicki - dyrektor ds. operacyjnych w AMS. Więcej o debacie tutaj.

Archiwum

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x