Prezesi wolontariusze

Prezesi wolontariusze

Prezes Marek Kuzaka jako wolontariusz Koalicji Prezesi-wolontariusze w ostatnim miesiącu wziął udział w dwóch akcjach wolontariackich – dzieląc się swoim czasem, doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami. 22 września wziął udział w Biznes Mikserze – cyklicznym spotkaniu biznesu z przedsiębiorcami społecznymi. Zadaniem przedsiębiorców społecznych jest pięciominutowa prezentacja swoich produktów lub usług, a zadaniem przedstawicieli biznesu jest konstruktywna krytyka prezentacji w dziesięciominutowej dyskusji prowadzonej twarzą w twarz.

16_Biznes Mikser.jpg

Natomiast 3 października Marek Kuzaka wraz z przedstawicielami Fundacji „Akademia Integracji” spotkał się z podopiecznymi Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Aninie. Kulminacją spotkania była walka szermiercza na wózkach. Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z Fundacją Rejs Odkrywców. Więcej o akcji tutaj.

16_Marek Kuzaka w Aninie1.JPG

16_Marek Kuzaka w Aninie2.JPG

16_Marek Kuzaka w Aninie3.JPG

16_Marek Kuzaka w Aninie.JPG

Celem projektu Koalicja Prezesi-wolontariusze jest prowadzenie dyskusji na temat społecznego zaangażowania wśród liderów biznesu, a także propagowanie postaw i zachowań prospołecznych poprzez pokazywanie pozytywnych przykładów menedżerów wysokiego szczebla. Koalicja powstała w 2011 roku. Obecnie liczy 30 członków - prezesów i członków zarządów firm. Jak stać się członkiem Koalicji? - więcej informacji na stronie projektu tutaj.

Archiwum

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x