Nasi eksperci na konferencjach

Nasi eksperci na konferencjach

Ostatni kwartał był bardzo owocny dla naszych prelegentów.

Marek Kuzaka dla młodzieży
Marek Kuzaka, prezes zarządu AMS, wziął udział w Poligonie Przedsiębiorczości w LO im. Witkacego w Warszawie - wygłosił prelekcję o przyszłości reklamy OOH oraz poprowadził warsztaty kreatywne o najciekawszych realizacjach OOH na świecie. Poligon Przedsiębiorczości to projekt dla młodzieży, który umożliwia poznanie inspirujących ludzi i zagadnień z zakresu ekonomii, biznesu, przedsiębiorczości i jest skierowany do licealistów z całej Polski.
 
21-ooh.JPG
(zdjęcie: Koalicja Prezesi-wolontariusze)

Marek Kuzaka wystąpił również na Festiwalu BOSS, gdzie poruszył kwestię CSR w przestrzeni miejskiej prowadząc panel „Spacer z CSR". Festiwal BOSS jest wydarzeniem biznesowo-edukacyjnym, organizowanym przez największą studencką organizację promującą przedsiębiorczość w Polsce – Fundację Studenckie Forum Business Centre Club. Podczas Festiwalu odbywają się konferencje, debaty, panele dyskusyjne, spotkania inspirujące, szkolenia i warsztaty. W wydarzeniu bierze udział ponad 20 000 młodych ludzi oraz ponad 250 prelegentów, którzy spotykają się w 19 miastach Polski na ponad 35 uczelniach wyższych.

21-bossfestiwal.JPG

Marek Kuzaka o smart city
W dniach 13-14 marca br. odbyła się VII edycja Smart City Forum  forum wymiany opinii i doświadczeń dotyczących rozwoju inteligentnych miast w Polsce. Prezes Zarządu AMS – Marek Kuzaka wziął udział w panelu dotyczącym m.in. innowacji dla mieszkańców i marketingu miejskiego. 

scf.jpg
(zdjęcie: MMC Polska)

Waldemar Kruk o demokratyzacji danych
W dniach 20-21 marca br. odbyła się VI konferencja Polish Analytics Summit - największe spotkanie przedstawicieli analityki biznesowej w Polsce. Waldemar Kruk, Business Solution Advisor w AMS, wystąpił na niej jako prelegent prowadząc panel „Narzędzia self-service i demokratyzacja danych".

waldekkruk.JPG
(zdjęcie: Trio Conferences)

Archiwum

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x