AMS NA MEDAL!

AMS NA MEDAL!

Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi ostatnimi sukcesami!

1.png

Hurrra! Otrzymaliśmy ZŁOTO w konkursie Innovation 2018 w kategorii MEDIA/FORMATY MEDIOWE i/lub REKLAMOWE za nośnik Dynamic Backlight - outdoorowy gif w przestrzeni miejskiej. W uzasadnieniu jury konkursu czytamy: „za to że reklama outdoorowa znowu jest w stanie przyciągać wzrok i być skutecznym narzędziem komunikacji".

amsstatuetka.jpg

2.png

Wcześniej zostaliśmy wyróżnieni w Rankingu Gazel Biznesu i znaleźliśmy się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm wg Pulsu Biznesu.

amsgazela.jpg


3.png

Także po raz piąty zostaliśmy wyróżnieni tytułem Perła Polskiej Gospodarki. Otrzymaliśmy Perłę Dużą klasyfikując się na 17. pozycji w Polsce. 

5perla.JPG
4.png

Natomiast w corocznym rankingu biur reklamy przygotowywanym przez instytut badawczy Kantar Millward Brown na zlecenie „Media & Marketing Polska" otrzymaliśmy tytuł Biura Reklamy Out-of-Home Roku!

W opisie nagrody czytamy:
„AMS jest niekwestionowanym liderem w badaniu biur reklamy już od ośmiu lat. Według klientów wyróżnia się przede wszystkim ofertą atrakcyjnych formatów i rozwiązań technologicznych. Firma działa bardzo dobrze nie tylko pod względem biznesowym, ale także stara się edukować swoich klientów." Dziękujemy!

20-8raz.JPG

Archiwum

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x